Yhteystiedot

Soita myyntiimme tai jätä yhteystietosi viestillä, niin sovitaan 30 min esittelyaika.

Myynti

myynti@takamaki.fi
0400 600 339

Tuki

tuki@takamaki.fi
0600 129 29 (0,69 € / min)

Ota yhteyttä

Laskutusosoite

Takamäki Oy
PL 82467
00063 LASKUNET

sähköpostilaskut: laskut@takamaki.fi

Verkkolaskuosoite

003708619641
OpusCapita Solutions Oy
Välittäjän tunnus: E204503

Espoo

Kappelitie 6 A
02200 Espoo

Seinäjoki

Kampikuja 1
60120 Seinäjoki


Henkilöstön yhteystiedot

Kaarlo Vakkilainen

toimitusjohtaja

050 593 3866
kaarlo.vakkilainen@takamaki.fi

Toni Oksanen

teknologiajohtaja

050 408 0027
toni.oksanen@takamaki.fi

Vesa-Matti Heino

asiakkuusjohtaja

040 530 1084
vesa-matti.heino@takamaki.fi

Tapani Takamäki

hallituksen puheenjohtaja

040 042 7549
tapani@takamaki.fi

Mika Hämäläinen

asiakkuusvastaava

040 575 3507‬
mika.hamalainen@takamaki.fi

Martti Vakkilainen

myyntipäällikkö

0400 600 339
martti.vakkilainen@takamaki.fi

Niklas Valros

asiakkuusvastaava

‭044 543 3922‬
niklas.valros@takamaki.fi

Maija Vakkilainen

asiakkuusvastaava

040 764 1919
maija.vakkilainen@takamaki.fi

Jesse Ågrén

tuotepäällikkö

040 619 7227
jesse.agren@takamaki.fi

Jussi Ruokomäki

käytettävyyysasiantuntija

jussi.ruokomaki@takamaki.fi

Tuomas Kuitunen

ohjelmistosuunnittelija

tuomas.kuitunen@takamaki.fi

Juha Häkkänen

ohjelmistosuunnittelija

juha.hakkanen@takamaki.fi

Petri Luukkonen

ohjelmistosuunnittelija

petri.luukkonen@takamaki.fi

Tatu Putto

ohjelmistosuunnittelija

tatu.putto@takamaki.fi

Juho Östman

ohjelmistosuunnittelija

juho.ostman@takamaki.fi

Varaa 30 min esittely

Perehdymme yhdessä siihen, miten Zeroni sujuvoittaa yrityksesi tai hankkeesi kannattavuutta, työn sujuvuutta, turvallisuutta ja henkilöstön hyvinvointia.